خدمات دندانپزشکی اقساطی ویژه اعضاء افق طلایی

( حکمت کارت ، بازنشتگان تامین اجتماعی ، کرامت کارت )

با توجه به گرانی هزینه های دندانپزشکی و عدم امکان پرداخت این هزینه ها بصورت نقد توسط بیماران این شرکت تعاونی با همکاری با شرکت افق طلایی اقدام به ارائه طرح نقد و اقساط خدمات دندانپزشکی را برای کلیه دارندگان حکمت کارت ، بازنشستگان تامین اجتماعی ، کرامت کارت طـراحی نموده که امید است تا در سایه این اقدام مثبت شاهد ارائـه خدمات مطلوبی در بخش خـدمات دندانپزشکی و کاهش این بخش از هزینه ها برای این گروه محترم باشیم.

مزایای خدمات اقساط دندانپزشکی برای اعضا به شرح ذیل میباشد :

1. استفاده از یک تعرفه واحد حداقلی مصوب در 450 مرکز دندانپزشکی طرف قرارداد در استان تهران و شهرستان ها

2. پرداخت هزینه های دندانپزشکی بصورت اقساط بلند مدت

3. ارائه بهترین خدمات با بهترین کیفیت مواد و گارانتی خدمات بصورت یکساله

4. داشتن تیم کارشناسی و همکاری مستدام با متقاضیان از طریق واحد امور مشتریان شرکت (CRM)

خدمات دندانپزشکی اقساطی ویژه اعضاء افق طلایی

سایر شرایط خدمات اقساطی دندانپزشکی :

خدمات دندانپزشکی اقساطی ویژه اعضاء افق طلایی

1- درصورت پرداخت هزینه های دندانپزشکی بصورت نقد و اقساط می بایست 30% هزینه درمان نقداً در محل مطب و 70% دیگر طی اقساط تعیین شده و از حساب اعتباری حکمت کارت ، بازنشستگان تامین اجتماعی ، کرامت کارت بصورت کسر از حقوق به شرکت بنیان سلامت پرداخت گردد.

2- کلیه تعرفه های خدمات دندانپزشکی قابل اجرا در 450 مرکز دندانپزشکی طرف قرارداد بصورت یکنواخت و طبق یک تعرفه واحد حداقلی و مصوب تعیین شده است و به هیچ عنوان تعرفه خصوصی مد نظر دندانپزشک در این طرح اجرا نمی گردد.

3- کلیه خدمات عمومی و تخصصی دندانپزشکی و همچنین خدمات زیبایی شامل ( ایمپلنت، ارتودنسی، لمینت، کامپوزیت ، بلیچینگ و … ) در این طرح اقساطی قابل اجرا می باشد.

در صورت تمایل به استفاده از خدمات اقساط دندانپزشکی شرکت بنیان سلامت می توانید با شماره تلفن 02143316 داخلـی 134 تماس بگیرید و هماهنگی های لازم جهت تعیین نوبت از دندانپزشکان طرف قرارداد و انجام معاینه و چکاپ و طرح درمان توسط دندانپزشکان طرف قرارداد انجام دهید و پس از برآورد هزینه های مربوطه، اقدامـات لازم را برای طرح درمان و اقساطی نمودن هزینه از محل اعتبار  کارت انجام دهید.

تعرفه خدمات دندانپزشکی اقساطی ویژه اعضاء افق طلایی

جهت مشاهده تعرفه بروی دکمه روبرو کیلیک کنید.