دندانپزشکی اقساطی ویژه دارندگان کالا کارت و دارا کارت

طرح اقساطي دندانپزشکي ويژه دارندگان کالا کارت (بانک قرض الحسنه مهر ايران) و دارا کارت (بانک ملي ايران)

طبق قرارداد منعقده با بانک قرض الحسنه مهر ايران و بانک ملي ايران (بلوط) کليه دارندگان کارتهاي اعتباري کالا کارت و دارا کارت مي توانند از خدمات دندانپزشکي شرکت بنيان سلامت در مراکز طرف قرارداد که ليست اسامي مراکز در سايتهاي هر دو بانک اعلامي معرفي گرديده به روشهاي زير مراجعه و از خدمات اقساطي 12 ماهه بدون بهره تا سقف 200،000،000 ریال استفاده نمايند.

مزاياي استفاده از خدمات دندانپزشکي در مراکز طرف قرارداد بنيان سلامت پاسارگاد

1- کليه متقاضيان درصورت تمايل به استفاده از خدمات دندانپزشکي در مراکز بنيان سلامت از يک تعرفه حداقلي مصوب که ارزانتر از تعرفه هاي آزاد است استفاده خواهند نمود. همواره اعضاء از گران بودن تعرفه ها به دليل اقساطي نمودن گله دارند که اين موضوع در تعرفه هاي مصوب بنيان سلامت به نفع بيماران انجام شده است.
2- کليه دندانپزشکان طرف قرارداد داراي تجربه و تخصص حرفه اي مي باشند.
3- کليه مراکز طرف قرارداد بنيان سلامت بطور يکنواخت از يک تعرفه واحد توافق شده استفاده مي کنند و دندانپزشکان نمي توانند خارج از تعرفه توافق شده وجه اضافي از بيماران دريافت کنند.
4- بيماران مي بايست 20 درصد هزينه درمانهاي استفاده شده را طبق فاکتور و براساس تعرفه مصوب به صورت نقد به دندانپزشکان پرداخت نمايند و 80 درصد ديگر از کارتهاي اعتباري آنان بدون بهره و سود استفاده خواهد شد.
5- کليه خدمات ايمپلنت، ارتودنسي، دست دندان، زيبائي و درمانهاي عمومي و تخصصي در مراکز طرف قرارداد ارائه مي گردد.
6- کليه اعضاء به محض استفاده از خدمات دندانپزشکي در مراکز طرف قرارداد اين شرکت عضو باشگاه مشتريان شده و از کليه خدمات 9 گانه اين شرکت نيز استفاده خواهند نمود.

نحوه استفاده از خدمات دندانپزشکي اقساطي در مراکز طرف قرارداد بنيان سلامت پاسارگاد:

1- از طريق تماس با شماره تلفن 43316-021 در اوقات اداري و تماس با شماره هاي زير در ساعات غير اداري تهران: 8767757-0905
شهرستانها: 6139696-0901

2- از طريق مراجعه مستقيم به دندانپزشکان طرف قرارداد که آدرس و شماره تلفن آنان در سايتهاي بانک قرض الحسنه مهر ايران و شرکت بلوط (بانک ملي ايران) قيد شده است
(در اين روش اصل کارت ملي به همراه کارتهاي کالا کارت و دارا کارت جهت ارائه به دندانپزشکان در مطب الزامي است.)

کلیه حق و حقوق این وب سایت متعلق به دندونت می باشد. 1390-1400