دندانپزشکی اقساطی ویژه سازمانها

خدمات دندانپزشکی اقساطی ویژه سازمانها به صورت کسر از حقوق
ارائه خدمات معاینه و چکاپ و درمان دندانپزشکی در 450 مرکز دندانپزشکی با تسهیلات 12 ماهه بدون بهره و به صورت کسر از حقوق برای پرسنل محترم سازمانها

همانگونه که مستحضر می باشید ریشه بسیاری از امراض و بیماریها همواره مشکلات دهان و دندان بوده و یکی از گرانترین هزینه های درمان در کشور نیز هزینه های خدمات دندانپزشکی می باشد که بعلت بی توجهی در پیشگیری شاهد هزینه های سنگین و گران برای پرسنل و خصوصاً کارفرمایان مربوطه می باشیم .

در همین راستا این شرکت به جهت رسالت حرفه ای خود در خصوص درمان آحاد جامعه اقدام به عرضه طرح اقساطی بدون بهره را از طریق همکاری با بانک های طرف قرارداد خود نموده است.

با توجه به این موضوع، این شرکت تعاونی با مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سال 1390 تاکنون با تعدادی از دندانپزشکان و پزشکان متخصص شکل گرفته و طرح چکاپ و معاینه رایگان دندانپزشکی و همچنین امکان تسهیلات 20 تا 30 میلیون تومانی بدون بهره با اقساطی 12 ماهه از طریق بانک طرف قرارداد به صورت کسر از حقوق را برای پرسنل محترم آن سازمان در 450 مرکز دندانپزشکی طرف قرارداد خود فراهم نموده است تا از این طریق کلیه پرسنل و حتی خانواده محترمشان امکان انجام چکاپ و معاینه رایگان دندانپزشکی و درمان های مورد نیاز را از طریق سیستم نوبت دهی آنلاین و اپلیکیشن تعیین وقت این شرکت به نحو مطلوب داشته باشد.

لازم به یادآوری است که پس از انجام معاینه و چکاپ رایگان و شناسایی مشکلات دندانی پرسنل آن سازمان، این امکان وجود دارد تا درصورت تمایل، خدمات عمومی و تخصصی دندانپزشکی در مراکز طرف قرارداد این شرکت با اقساط 12 ماهه بدون بهره انجام پذیرد.

مهمترین مزایای طرح چکاپ رایگان و درمان دندانپزشکی با اقساط 12 ماهه بدون بهره به شرح زیر می باشد:

1- انجام چکاپ و معاینه دندانپزشکی توسط دندانپزشکان متخصص این شرکت هر ۶ ماه یکبار به طور رایگان
2-استفاده از یک تعرفه واحد حداقل مصوب در 450 مرکز دندانپزشکی طرف قرارداد
3-پرداخت هزینه ها به صورت اقساط 12 ماهه بدون دریافت سود
4- تشکیل پرونده سلامت برای هر یک از پرسنل و ارائه آن به مدیریت آن سازمان
5- دسترسی آسان پرسنل در سیستم تعیین نوبت آنلاین این شرکت با نصب اپلیکیشن تعیین وقت (دندونت)
6- با توجه به گستردگی مراکز طرف قرارداد در تهران و حومه و کلیه استانهای کشور (450 مرکز طرف قرارداد) هر یک از پرسنل محترم براحتی می تواند با نصب اپلیکیشن تعیین نوبت (دندونت) به نزدیکترین مرکز درمانی این شرکت مراجعه و از خدمات معاینه و چکاپ رایگان و متعاقبا ً انجام درمان با اقساط 12 ماهه بدون بهره و به صورت کسر از حقوق بهره مند شوند.
7- کلیه پرسنل محترم پس از انجام مراحل چکاپ و معاینه و انجام خدمات دریافتی توسط واحد CRM شرکت از آنان نظرسنجی شده تا رضایتمندی لازمه درخصوص خدمات دریافتی از مراکز طرف قرارداد مورد بررسی قرار گیرد.
8- در صورت نیاز به دریافت خدمات دندانپزشکی این شرکت تضمین محصولات درجه یک و همچنین گارانتی یکساله خدمات را در خصوص درمانهای انجام شده ارائه خواهد نمود.
9- کلیه پرسنل محترم عضو آن سازمان می توانند پس از عضویت در باشگاه مشتریان این شرکت از خدمات ارائه شده باشگاه نیز در طول یکسال عضویت به صورت رایگان بهره مند گردند .

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 43316-021 داخلی 124 واحد امور قراردادها تماس حاصل نمائید.

تخفیف