دندانپزشکی اقساطی ویژه عموم

با توجه به گرانی هزینه های دندانپزشکی و عدم امکان پرداخت این هزینه ها توسط آحاد جامعه این شرکت تعاونی با هزینه و سرمایه گذاری خود اقدام به ارائه طرح نقد و اقساط خدمات بدون بهره را تا سقف 20 میلیون تومان برای کلیه متقاضیان طراحی نموده که امید است تا در سایه این اقدام مثبت شاهد ارائه خدمات مطلوبی در بخش خدمات دندانپزشکی به آحاد جامعه باشیم.

مزایای وام اقساطی شرکت بنیان سلامت:

1. استفاده از یک تعرفه واحد حداقلی مصوب در 450 مرکز دندانپزشکی طرف قرارداد
2. پرداخت هزینه های بصورت اقساط بدون افزایش سود
3. ارائه وام و تسهیلات فوری به افراد متقاضی بدون انجام تشریفات دریافت وام از بانک های طرف قرارداد
4. ارائه بهترین خدمات با بهترین کیفیت مواد و گارانتی خدمات بصورت یکساله
5. داشتن تیم کارشناسی و همکاری مستدام با متقاضیان از طریق واحد امور مشتریان شرکت (CRM)

جدول پرداخت هزینه های درمان دندانپزشکی بصورت نقد و اقساط در مراکز طرف قرارداد بنیان سلامت پاسارگاد

(برای اشخاص حقیقی)

تبصره :در صورت پرداخت کل هزینه به صورت نقدی 20 درصد تخفیف در هزینه های فاکتور صادره محاسبه خواهد شد.

سایر شرایط:

1- درصورت پرداخت هزینه های دندانپزشکی بصورت نقدی در محل مطب 20% تخفیف ویژه در پرداخت نسبت به تعرفه حداقلی بنیان سلامت در نظر گرفته خواهد شد.
2- درصورت تمایل به پرداخت هزینه های دندانپزشکی بصورت نقد و اقساط می بایست 30% هزینه درمان نقداً در محل مطب و 70% دیگر طی اقساط تعیین شده و از طریق چک صیادی به شرکت بنیان سلامت پرداخت شود.
3- کلیه تعرفه های خدمات دندانپزشکی قابل اجرا در 450 مرکز دندانپزشکی طرف قرارداد بصورت یکنواخت و طبق یک تعرفه واحد حداقلی و مصوب تعیین شده است و به هیچ عنوان تعرفه خصوصی مد نظر دندانپزشک در این طرح اجرا نمی گردد.
4- درصورت استفاده از خدمات از 10 میلیون تومان به 20 میلیون تومان پرداخت چک منتفی بوده و افراد به بانک طرف قرارداد معرفی و از اقساط 12 ماهه بدون بهره استفاده خواهند نمود.

در صورت تمایل به استفاده از خدمات اقساط شرکت بنیان سلامت می توانید با شماره تلفن 43316-021 داخلی 134 تماس بگیرید و هماهنگی های لازم جهت تعیین نوبت از دندانپزشکان طرف قرارداد و انجام معاینه و چکاپ و طرح درمان توسط دندانپزشکان طرف قرارداد انجام دهید و پس از برآورد هزینه های مربوطه، اقدامات لازم را برای طرح درمان و اقساطی نمودن هزینه بدون بهره انجام دهید.

برای ثبت نام و دریافت وام بر روی لینک روبرو کلیک نمایید.