عضویت در دندونت به دو صورت انفرادی و گروهی بشرح زیر امکان پذیر می باشد.

علاقمندان به ثبت نام انفرادی با مراجعه به وب سایت باشگاه به نشانی /www.bonyansalamat.com نسبت به تکمیل فرم درخواست عضویت بصورت آنلاین( اینترنتی) اقدام مینمایند.

و پس از پرداخت حق عضویت سالیانه فرم عضویت از طریق پیامک به شماره همراهتان ارسال می شود پس از دریافت فرم عضویت خود از خدمات متنوع شبکه دندانپزشکان طرف قرارداد که شامل کلیه موارد عمومی و تخصص دندانپزشکی می شود استفاده می نمایند.

لینک عضویت اعضای محترم تحت برند دندونت بنام عضو صادر و به همراه تعرفه ها و لیست مراکز طرف قرارداد کمتر از 24 ساعت از طریق پیامک ارسال و تحویل خواهد شد.

حالت ثبت نام گروهی

در حالت ثبت نام گروهی که بیشتر مربوط به شرکتها و موسسات دولتی و خصوصی میباشد، مشخصات کارکنان مورد نظر در قالب فایل اکسل به همراه مکاتبه ای رسمی به باشگاه اعلام می شود تا نسبت به ثبت نام گروهی و صدور کارت عضویت افراد معرفی شده اقدام گردد.

بدیهی است بیمه نامه های عضویت صادر شده جهت اعضای جدید تحویل نماینده شرکتها و موسسات متقاضی خواهد شد.

شما می توانید بصورت *انفرادی و خانوادگی* از طرحهای بیمه ای ذیل جهت کلیه خدمات دندانپزشکی (عصب کشی، ترمیم، جراحی، زیبایی، ایمپلنت و… تا سقف 400/000/000 ریال برای هر نفر استفاده نمایید:

*طرح های بیمه انفرادی و خانواده*
این بیمه دندانپزشکی در چهار طرح متنوع به شرح ذیل ارائه می‌شود:

طرح انفرادی 1: با دریافت این طرح بیمه ای می توانید از پوشش کلیه خدمات تا سقف 100/000/000 ریال برای *هر نفر* در سال بهره مند شوید.

قیمت طرح انفرادی با  پوشش 50% هزینه های دندانپزشکی: 910 هزار تومان

طرح انفرادی 2: با دریافت این طرح بیمه‌ای می توانید از پوشش کلیه خدمات تا سقف 200/000/000 ریال برای *هر نفر* در سال بهره مند شوید.

قیمت طرح انفرادی با  پوشش 50% هزینه‌های دندانپزشکی: 1میلیون و 430 هزار تومان

طرح خانواده1: با دریافت این طرح بیمه‌ای می توانید از پوشش کلیه خدمات تا سقف 300/000/000 ریال برای *هر خانواده* در سال بهره مند شوید

قیمت طرح خانواده با  پوشش 50% هزینه های دندانپزشکی: 2میلیون و 300 هزار تومان

طرح خانواده 2: با دریافت این طرح بیمه ای می توانید از پوشش کلیه خدمات تا سقف 400/000/000 ریال برای *هر خانواده* در سال بهره مند شوید.

قیمت طرح خانواده با  پوشش 50% هزینه‌های دندانپزشکی: 2میلیون و 930 هزار تومان

  1. جهت سفارش طرح دندونت کلیک کنید

برخی از مزایا و امتیازات ارزشمند عضویت در باشگاه دندونت عبارتند از :

  1. دسترسی و استفاده از شبکه بزرگ مراکز دندانپزشکی معتبر و صاحب نام در بخش ارتودنسی, ایمپلنت, زیبایی دندان,عصب کشی , پرکردن دندان و سایر خدمات مرتبط با دندانپزشکی
  2. دندانپزشکان طرف قرارداد بنیان سلامت پاسارگاد در تهران و سراسر ایران متعهد به استفاده از بهترین مواد و رعایت کلیه استاندارهای بهداشتی می باشد و جهت تضمین رعایت موارد ذکر شده به کلیه خدماتشان یکسال گارانتی داده می شود.
  3. دارندگان دندونت انفرادی می توانند به دفعات جهت گرفتن خدمات به دندانپزشکان طرف قرارداد دندونت در سراسر ایران مراجعه کنند.
  4. ارایه خدمات هیچ گونه دوره انتظار جهت ارایه خدمات ندارد و از همان زمان دریافت لینک بیمه نامه امکان ارائه خدمات را به دارنده بیمه دارد.
  5. دارندگان بنیان کارت گروهی می توانند از کلیه خدمات دندانپزشکی تا سقف 200/000/000 ریال بهره مند شوند.
  6. جهت کسب اطلاعات تکمیلی شرایط استفاده دندونت کلیک کنید

در حال حاضر بیش از 250.000 نفر از هموطنان گرامی در اقصی نقاط کشور عضو شرکت تعاونی بنیان سلامت پاسارگاد می باشند و بیمه نامه تحت نام تجاری دندونت در بیش از 450 مرکز پذیرنده طرف قرارداد در کلیه بخش های عمومی و تخصصی و سایر خدمات مرتبط پذیرفته می شوند.

جهت اطلاع از آخرین وضعیت شبکه پذیرندگان طرف قرارداد دندونت :

– به وب سایت شرکت به نشانی bonyansalamat.com و در قسمت مراکز طرف قرارداد در منوی صفحه اصلی سایت است به انتخاب مراکز دندانپزشکی که بر اساس شهر و استان به تفکیک لیست شده وجود دارند اقدام نمایند

– فایل فهرست پذیرندگان طرف قرارداد در صفحه اصلی وب سایت باشگاه به نشانی www.bonyansalamat.com قابل دانلود و پرینت می باشد.

– با دانلود و نصب نرم افزار Application تعیین نوبت بر روی گوشی تلفن همراه خود اقدام و بدینوسیله فهرست پذیرندگان به همراه ده ها امکان دیگر را با آخرین تغییرات همیشه همراه خود داشته باشید و از آن طریق نسبت به تعیین نوبت از پزشکان هم اقدام نمایید.

خیر, دندونت صرفا در مراکزهای طرف قرارداد درج شده در وبسایت رسمی bonyansalamat.com قابل استفاده میباشد.

پس از تکمیل مراحل خرید و پرداخت حق عضویت از طریق خرید آنلاین از وبسایت یا خرید تلفنی با بخش فروش (021-43316)  فرم عضویت دندونت درخواستی حداکثر تا 24 ساعته از طریق ارسال پیامک فعال سازی ارسال می شود و از طریق اپلیکیشن اختصاصی تعیین نوبت دندونت میتوانید اقدام به دریافت خدمات کنید.

اطلاعیه

بله , مراکز طرف قرارداد دندونت ارائه دهنده کلیه خدمات دندانپزشکی شامل ایمپلنت و لامینت کامپوزیتی و سرامیکی و ارتودنسی هم میباشد که در صورت نیاز اعضا به این خدمات از طریق واحد تعیین نوبت هماهنگی های لازم جهت استفاده خدمات انجام میپذیرد.

تماس با بنیان سلامت

در صورت داشتن سوال پس از ملاحظه بخش پاسخ پرسش‌های متداول لطفا با شماره‌های 02188430790 در تماس باشید.

تماس تلفنی با ما

ارتباط در ایتا

ارتباط در روبیکا